Toote Info

Arctic Sport spordijoogid on enim eelistatud spordijoogid Eestis. Arctic Sport Greip on greibimaitseline janukustutaja, mis sisaldab erinevaid soolasid, mineraalaineid ja süsivesikuid. Tänu suurele süsivesikusisaldusele on see suurepärane taastusvahend nii tõelisele sportlasele kui hommikuvõimlejale ning vajalik kosutus raske füüsilise või mõttetöö tegijale. Et vedelikukao kahjulikest mõjudest hoiduda, tuleks Arctic Sport Greipi juua füüsilise koormuse järel.

Kosutav jook on pakendatud käepärasesse 0,75-liitrisesse spordikorgiga pudelisse, mida on mugav sportima minnes kaasa võtta.

Olgu sinu lemmikalaks jooksmine, rattasõit, suusatamine, korvpall, jalgpall või tennis, Arctic Sport on aktiivse inimese kõige kasulikum sõber.

Koostisosad:

Vesi; suhkur; happesuse regulaator – sidrunhape; greibi-, sidruni- ja õunamahl kontsentreeritud mahlast (1%); mineraaltoitainete segu (215 mg – Na+, Ca2+, K+, Mg2+, Fe2+, Cl-, SO42-, HCO3-, NO3-, Br-); vitamiinid (C ja B6, niatsiin, pantoteenhape, foolhape); lõhna- ja maitseained; stabilisaatorid – E440, E410, E414, E445; toiduvärvid – karamell (E150d), beetakaroteen (E160a); antioksüdant – askorbiinhape; säilitusained – kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat.

Info

Toitumisalane teave 100g kohta