Toote Info

Tee “Allow Joy”, Chai Moka (mahe), ÖKO, NL-BIO-01 Tee – Chai Moka – „Tunne rõõmu” Taimede ja vürtside segu koos röstitud siguriga. Teepakkide sulgemisel pole kasutatud metallist klambreid ega liimi. Igaüks on eraldi suletud. Koostises on jumalikud ürdid ja vürtsid. Sisu: 16 teekotti, kaal 32 g (16 x 2 g). Sarja “Peace on earth” loomisest: Me teame, et me pole üksi sooviga tuua rahu maapeale. Samal ajal kui Hari tee tunneb, et rahu peab saama maapeale, ei saa nad pöörata selga, oma “õdedele-vendadele”, kes peavad iga päev seisma silmitsi ahnuse ja hullumeelsusega. Kandes seda oma südames otsustas Hari tee luua uue teesarja “Peace on earth” – “Rahu maapeal” Te võite seda teed juua tundes sisemist rahu, teades, et selle tee ostmisega olete andnud oma panuse suure rahu algatamisele läbi organisatsiooni Cordaid.org. Protsent selle tee müügitulust annetatakse ülemaailmse rahu algatamiseks. Loe lisaks: Cordaid.org ja vaata hämmastavaid jõupingutusi, mida nad teevad iga päev, et muuta maailm paremaks kohaks. Lohutab meeli, inspireerib lõõgastuma ja julgustab rahulolu. Meie “Rahu maapeal” teed on kutse puhata, lõõgastuda ja avastada oma sisemist rahu. Sest kui me leiame rahu iseendas, hakkab maailm meie ümber muutuma ja muutub veidi rahumeelsemaks. See maitsev taimetee on loodud, et toetada ja edendada sisemist rahu. Päritolumaa: Holland

Säilitada toatemperatuuril. Kasutamine: Keeda vesi ja vala tassi 300 ml Lase tõmmata umbes 5-6 min. Naudi mõnusaid hetki taimedest ja vürtsidest teedega.

Koostisosad:

Röstitud sigur* (45%), kakao koored*, lagritsajuur*, kaneel*, must pipar*, ingver*, kardemon*, kurkumi juur*, nelk*. * – Ökoloogiline.

Info

Toitumisalane teave 100g kohta