Toote Info

Enne küpsetamist hoidke ahjukana külmkapist võetuna 1-2 tundi toatemperatuuril. Seejärel võtke kana pakendist välja.

Lõigake läbipaistvalt küpsetuskotilt ära nurk, et aur seda ei lõhuks ja tõmmake kana pealt kilet ülespoole, et see ei oleks vastu kana. NIPP!: Vahetult enne kana küpsetamist võib toimida ka järgmiselt: ärge küpsetuskotil nurka ära lõigake, vaid asetage kana ahju kinnise küpskotiga. Umbes 15-20 minuti möödudes, kui kilekott on tekkinud auru tõttu paisunud, torgake koti sisse auk või lõigake koti nurk ära – ettevaatust kotist väljuva kuuma auruga! Sedasi tehes ei kleepu küpsetuskott küpsetamise ajal kana külge ja on peale küpsetamist lihtsam eemaldada.

Asetage kana koos küpsetuskarbi ja -kotiga ahjupannile. Küpsetage 180 °C juures 1 tund ja 30 minutit (kui kana kaalub rohkem kui 1,6 kg, pikendage küpsetusaega iga lisanduva 100 g korra 5 minuti võrra). Ärge laske küpsetamisel ahjutemperatuuril tõusta üle 200 °C kraadi!

Pärast küpsetamist peab kana sisetemperatuur olema vähemalt +75 °C. Küpsetusaja lõppedes eemaldage küpsetuskott ning kastke ahjukana küpsetuskarpi kogunenud leemega – nii jääb kana mahlasem. Soovi korral pruunistage kana veel ilma küpsetuskotita krõbeda pealispinna saamiseks praeahjus grillirežiimil 5-10 minutit.

Klassikaline ahjukana valiti 1998.a. Eesti Parimaks Lihatooteks.

Säilitamine 0…+4 °C.

Pakendatud gaasikeskkonda.

Koostisosad:

Kana-broiler (87%), vesi, sool, dekstroos, taimsed kiud (sh psüllium ja hernes), vürtsid, maitsetaimed, lõhna- ja maitseained.

Toode võib sisaldada vähesel määral nisu, soja, muna, piima, sinepit ja sellerit.

Info

Toitumisalane teave 100g kohta